Aнтитіла - Лови момент / Catch the moment / Official Video

Compartir
Insertar
 • Publicado el 30 jul 2018
 • CATCH THE MOMENT!
  ТУР MLNL 2022
  Квитки 👇
  12.05 Кривий Ріг - bit.ly/3gedZje
  14.05 Дніпро - bit.ly/343Se3f
  21.05 Рівне - bit.ly/3IQ1Ihg
  28.05 Тернопіль - bit.ly/34nph1Q
  04.06 Івано-Франківськ - bit.ly/3HcPjUa
  Антитіла освоїли космос у новому відео.
  Лови момент: Любов. Майбутнє. Щирість. Дружба.
  👉 Підпишись на канал АНТИТІЛА - goo.gl/gBBS24
  Після успіху пісні і відеоробіт (кліп і лірик-відео) «TDME» група Антитіла презентує другу роботу з майбутнього альбому «Hello» - «Лови момент».
  Відеоробота «Лови момент» побудована на щирості і від початку до кінця пронизана метафорами - в стилі Антитіл. Людські стосунки стали головним меседжем кліпу - цілісність і єдність - те, без чого люди не зможуть вижити на Землі.
  На цей раз немає акторів і постановок. Вперше музиканти показали широкій аудиторії свої сім'ї. На екранах з'явився фронтмен Тарас Тополя з дружиною Оленою (відома співачка Alyosha), а також всі учасники зі своїми близькими.
  «Цього разу ми думали, що, можливо, щось можна придумати просте, зняти в студії в 1-2 знімальних дні, але ні. Ми багато говорили, стосовно того, як можна передати ідею пісні відеорядом, щоб це було не програшно і в якийсь момент цих дискусій народилася ідея походу. Одразу стало зрозуміло, що ця історія передасть справжні стосунки між людьми. Тому що в похід не йдуть з негідниками, в похід ідуть з людьми, на яких можна покластися, а тим більше якщо це складний похід.»- поділився Тарас Тополя.
  Музиканти позначили цей кліп, як технічно складний і найдорожчий в історії Антитіл. Зйомки відбувалися протягом 10 днів. Учасниками групи був пройдений найважчий пішохідний туристичний маршрут України, та ще й у сезон дощів. Знімальна група у складі двадцяти осіб пройшла вгору по річці Чорний Черемош - це дикі місця Карпат, Чивчинські гори, що знаходяться в прикордонній зоні Румунії. Варто зазначити, що через погодні умови команда була змушена двічі виїжджати на зйомки у віддалену місцевість.
  «Заради хороших кадрів і хорошого смислу, який завжди є у нас в піснях і кліпах, ми готові працювати, долати себе, перемагати лінь, страх і йти на вершину. Бо вершина попереду ще не одна у кожного з нас.»- коментує Тарас Тополя.
  «Лови момент» - своєрідне продовження попереднього кліпу «TDME», завершить цю серію наступна пісня з майбутнього альбому «Hello», презентація якого запланована на осінь цього року. А на 2019 рік група Антитіла планує великий стадіонний тур містами України на підтримку шостого альбому.
  Ідея, сценарій - Сергій Вусик, Тарас Тополя , Олена Тополя.
  Режисери - Дмитро Маніфест, Сергій Вусик.
  Оператор - Дмитро Маніфест.
  Продюсер кліпу - Сергій Вусик.
  Режисер монтажу - Сергій Вусик.
  Графіка - Роман Онуфрійчук, Олександр Музиченко.
  Сцена "Орбіта Марсу" - Олексій Веренчик (ALEXTYLE), Ксьонз Сергій, Берегова Юлія , Островий Олексій.
  Ідея синхронів - Юрій Алєксєєнко.
  Знімальна група:
  Оператор - Дмитро Маніфест .
  Асистент оператора - Марк Троценко.
  Фокус пулер - Слава Новохатько.
  Інженери камери - Вадим Лошак, Сергій Закревський.
  Оператори дрона - Дмитро Колос, Валерій Вергелесов, Андрій Киргизов (Flycarlson).
  Кольорокорекція - Аліна Борщьова (Chupacabra prod.).
  Промо - Альона Гармаш "УМІГ Мьюзік".
  Антитіла дякують:
  Паливній компанії KLO.
  Мережі магазинів туристичного спорядження “Gorgany”.
  Українському виробнику туристичного спорядження “Turbat”.
  Слова - Тарас Тополя.
  Музика - Максим Сиволап, Тарас Тополя, Сергій Вусик.
  Зведення - Дмитро Хомулко "Bobina Records".
  Бекстейдж - esclips.com/video/CD4jAQfp3ls/vídeo.html
  _________________________________________
  👉 Підпишись на канал АНТИТІЛА - goo.gl/gBBS24
  Слухати "Лови момент" (single):
  iTunes - apple.co/2vo4cj1
  Google play - bit.ly/2NX9yJI
  Плейлист "TDME" - bit.ly/2Ke9QJH
  Альбом "Сонце" - bit.ly/2Kdk9xN
  Приєднуйся до наших офіційних сторінок в соцмережах:
  Facebook: antytilaoffi...
  Instagram: antytila_of...
  ESclips: esclips.com/user/KrolikRolik
  Antytila Website:
  antytila.com/
  Став лайк, коментуй відео і не забувай підписатися на канал!

Comentarios • 4 353

 • ja mur
  ja mur  +1

  Не можу дивитися без сліз, знаю, що прекрасний співак зараз зі зброєю в руках на захисті нашої України, молюся, щоб йому пощастило залишитися живим й продовжувати співати після перемоги!

 • Yuliya Ozemko

  Пісні гурту "Антитіла" завжди будуть актуальними. Поза часом.

 • Наталия денисова

  Яка пророча пісня і кліп. Ми жили і не знали, які насправді ми були щасливі. В круговерті днів ми забували ловити момент. Шкода...Але ми вистоїмо! Дякую, "Антитіла"! Слава україні! Залишайтеся живими, будь ласка!

 • Jolanta A.
  Jolanta A.  +186

  from Poland sława Ukrainie

 • Кристина И.

  Я из России. Жаль, что не знала вашу группу раньше. Песни "Буде син" и "Люди як кораблi" я готова слушать бесконечно. Я смотрю на вас, вы такие красивые и счастливые. Как мне стыдно и больно за то, что моя страна разрушает вашу жизнь. Это страшно и мерзко. Столько боли и страданий причинили. Адекватные люди переживают это с трудом. Моя душа умирает вместе с вами.

 • Andrew Hanchett

  Ребята, вы что-то уникальное. Вы пророки. Вы кобзари.

 • Patty Olvera

  From Mexico... Slava Ukraine!!! You'll get through this!!! Your country is beautiful...

 • Мария Булгакова

  Ох, ну кто б мог подумать...Украина, не сдавайся, пожалуйста!

 • Катя Кириченко

  В свое время плакала под эту песню, сегодня вспомнила. Теперь ещё острее воспринимается. Живу у чужих очень добрых людей, квартира сгорела, в моем городе постоянные бои, спасибо "освободителю"🤬 Верю, что Украина станет ещё лучше, все отстроим 🙏 Главное, чтобы как можно меньше людей пострадало ❤️

 • Ukrainian Nationalist

  Сейчас эта песня трогает в самое сердце. Я не могу перестать проливать слезы за Украину. Слава Україні! Ми переможемо! 🇺🇦

 • Arq. Matilde Gutiérrez

  I'm Mexican, I did not know his music, but now that I know it I liked it a lot, it hurts me to see her people cry and her people devastated by war, my family and I pray every day for her people to return to peace. Peace for Ukraine

 • M. G.
  M. G.  +44

  Love from Poland! We are with You! Slawa Ukraini

 • Demokratie
  Demokratie  +128

  Ich wünsche Ihnen noch viele so schöne Momente, dass nach dem Frieden wieder ein solch Lebensbejahende Normalität für die Ukraine herrscht. SLAVA UKRAINE 🌻🌻🌻✌🌏

 • Яніна Мартинова

  Пророча пісня...живи, моя Україно! Ти переможеш, обов'язково!!!

 • Роман Монастирський

  Ця пісня - це заклик України до усього світу. Поширюймо його! Дякую, Антитіла, за геніальний пророчий твір! Зупинемо орків за крок до глобальної катастрофи!

 • Mo Nete
  Mo Nete  +98

  I checked their music after seeing their videos about a War and Ed Sheeran concert. I wish I discovered them under better circumstances, but I am absolutely in love with their music. I can't stop listening. I hope they and their families are safe. Ukraine will win🇺🇦🇺🇦💙💛

 • NK
  NK  +3

  Невероятная работа! Но каждый раз сердце разрывается и слезы рекой. Сегодня 18 августа 2022 года, мы как никогда близки к ядерной катастрофе, и я надеюсь что этот клип никогда не сбудется 🙏🏻💙💛

 • Sabine Steil

  This really hits hard now. Please stay alive and free. Slava Ukraine! Love from the Netherlands. Our hearts beat for you all.

 • Diosa Temblor

  I got intrigued by this band after seeing them in a video regarding Ed Sheeran's concert. I LOVE THEIR MUSIC. I can't understand their words but I love the vibe and the videos. Keep safe, Antytila and all the Ukrainians out there! With prayers from the Philippines :)

 • Ken's Maple Leaf Retirement

  This video is so relevant to our lives today. It is hard to believe it was made 4 years ago... You guys are truly gifted artists... Thank you for showing your vision to us... Slava Ukraine...